Вентиляційні системи, монтажний профіль, вентиляційний профіль

Вентиляційні системи

КРІПЛЕННЯ ДЛЯ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Для циркуляції повітря в приміщенні проектують і встановлюють систему вентиляції. Система являє собою комплекс повітропроводів (труб), з’єднаних між собою. Для пристрою системи застосовують сполучні і кріпильні елементи в залежності від складності конструкції. Використовується система вентиляції для комфортного і здорового клімату в будівлях різного профілю: супермаркет, кінотеатр, заводські будівлі, промислові комплекси, багатоповерхові та малоповерхові житлові будинки.

У компанії Монтаж Профіль Ви можете придбати основні елементи кріплення до систем вентиляції:

  • Монтажний та вентиляційний профіль, є основним сполучним елементом повітропроводів прямокутного перетину;
  • Монтажний кутник для повітроводів, в комплексі з монтажною шиною є фланець, що значно полегшує монтаж системи вентиляції;
  • Стрічка монтажна вентиляційна, застосовується для стяжки фланців, що додатково посилює і забезпечує більш герметичне з’єднання повітроводів.

Для отримання консультації та замовлення комплектуючих для пристрою системи вентиляції, зверніться до фахівців компанії Монтаж Профіль!

Вентиляційні системи
Профіль для вентиляційних систем

МОНТАЖНИЙ ПРОФІЛЬ

Профіль монтажний для швидкого кріплення прямокутних і круглих повітропроводів, вентиляційних систем, систем опалення, кабель-каналів при прокладці електрокабельних мереж.

Товщини (мм.) 1,0; 1,2; 1,4; 1,8.

Профіль для вентиляційних систем

ПРОФІЛЬ ВЕНТИЛЯЦІЙНИЙ

Профіль вентиляційний (шинорейка) для швидкого виготовлення сполучних фланців на прямокутних повітропроводах з оцинкованої сталі.

Товщини (мм.) 0,55 для S-20.

Товщини (мм.) 0,60 для S-30.

Кутник для вентиляційних систем

МОНТАЖНИЙ КУТНИК

Кутник фланцевий монтажний використовується для виготовлення фланцевих рамок, вентиляційних коробів прямокутного перетину. Він служить сполучною ланкою для суміжних сторін рамки короба. Незначний вигин по осі кожної лопатки, забезпечує більш щільну посадку кутника в середину шинорейки.

Товщини (мм.) 2,0 для S-20.

Товщини (мм.) 2,5 для S-30.

Монтажна стрічка для вентиляційних систем

СТРІЧКА МОНТАЖНА

Стрічка монтажна для кріплення прямокутних і круглих повітропроводів вентиляційних систем, конструкцій різного типу і при монтажі трубопроводів.

Товщини (мм.) 0,55 для 18 мм.