Проектування і будівництво

Компанія Монтаж-профіль пропонує послуги з проектування і будівництва швидкомонтованих каркасних будівель за технологією ЛСТК (легкі сталеві тонкостінні конструкції). Дана технологія актуальна при будівництві як житлових, так і нежитлових споруд. Ми виготовляємо всі види будівельного профілю. Проводимо монтаж та обслуговування каркасних конструкцій.

В технології ЛСТК несучий каркас будівлі, перекриття і кроквяна система виготовляються з оцинкованого металевого профілю товщиною до 3 мм.

Деталі конструкції з’єднуються між собою самонарізами або за допомогою болтових з’єднань; всередині каркаса розташовується мінераловатний утеплювач; а сам каркас служить ідеальною основою для внутрішньої обробки будь-якими стіновими плитами і зовнішньої обробки за допомогою різних типів вентильованих фасадів.

Зведення будинків за допомогою ЛСТК стало можливо багато в чому завдяки введенню в будівельну індустрію машинобудівних методів, які дозволили підвищити якість і точність будівництва, знизити витрати і скоротити терміни робіт. Саме використання методів машинобудування забезпечило високу ефективність даної технології і дозволило перенести вирішення більшої частини будівельних проблем в заводські умови. Завдяки цьому обсяг робіт на будівельному майданчику скорочується до мінімуму, і, відповідно, різко зростає швидкість будівництва без шкоди якості.

Комплект для будівництва будівлі з ЛСТК проводиться на заводі Монтаж-профіль і поставляється на майданчик у вигляді готового набору зручно упакованих профілів і конструкцій, виконаних з високою точністю і замаркованих згідно з проектною документацією.

Будівництво із застосуванням технології ЛСТК передбачає повну свободу внутрішнього простору приміщень. Це досягається за рахунок здатності конструкцій перекривати прольоти великої довжини без проміжних опор по покрівлі і міжповерховим перекриттям.

У зв’язку з малою вагою (приблизно в три рази легше газобетону), будівлі, побудовані за технологією ЛСТК, не вимагають традиційних глибоких фундаментів і можуть зводиться на фундаментах мілкого закладення. З метою зниження навантаження ця технологія практично незамінна для зведення надбудов і мансардних поверхів над старими будівлями, що мають недостатню несучу здатність.

ЛСТК застосовуються як комплексна будівельна система для зведення конструкцій і будівель різного типу: починаючи від малих архітектурних форм і закінчуючи великопролітні будівлі виробничого та сільськогосподарського призначення.

Слід окремо зауважити про серйозну перспективу масового застосування стінових панелей, виконаних за технологією ЛСТК, для організації огороджувальних конструкцій багатоповерхових будівель каркасного типу. Цьому сприяє мала вага конструкцій, висока швидкість монтажу, відмінні енергозберігаючі характеристики і цілий ряд інших переваг.

  • Контроль якості на всіх етапах. Всі види антикорозійного покриття. Гарантія на вироби та обслуговування на термін служби.
  • Швидко обробляємо запити і виставляємо рахунок. Замовлення виконуємо точно в строк (або раніше).
  • Проводимо лояльну цінову політику. Знайдете дешевше, зробимо вам спеціальну пропозицію.