Спеціальний профіль

Велика кількість компаній використовує спеціальні профілі ТзОВ “Монтаж-профіль“, технологію виробництва яких ми освоїли для них ексклюзивно. Це профілі для виготовлення обладнання, тари, нестандартних будівельних або сільськогосподарських конструкцій, комплектуючі для складних виробів. Ми завжди готові зробити освоєння технології виготовлення будь-якого профілю по Вашим кресленням або зразком який ви надали нам. Для цього не знадобиться будувати окрему профілегибочну лінію, і навіть не знадобиться виготовляти повний комплект роликів. Ми маємо в своєму розпорядженні універсальний набір уніфікованих валків і роликів. Виготовивши невеликий додатковий спеціальний комплект інструмента, ми можемо швидко і недорого налагодити виробництво вашого  унікального профілю в будь-яких необхідних кількостях. Таким чином, Вам не знадобиться оплачувати дороге устаткування, вчитися експлуатувати його, обслуговувати і ремонтувати. Ви просто висилаєте зразок поштою, креслення або просто малюнок профілю на нашу електронну пошту. Лише один раз оплачуєте невеликий спеціальний комплект роликів. Замовляєте готовий профіль у будь-яких, навіть дуже малих обсягах зі сталі будь-якої марки.

 

Сушильна рейка для печей цегельних заводів

 

Виробництво рейки для сушки цегли – профіль заданої форми для укладання і подачі керамічної цегли-сирцю в сушильну камеру.

Компанія Монтаж-Профіль починає виготовляти сушильну рейку різної форми і довжини. Від сушильної рейки залежить швидкість сушіння і якість цегли і як наслідок робота конвеєра. Ми пропонуємо сушильну рейку з матеріалу з покриттям проти корозії. Матеріал – оцинкована сталь товщиною 1,2-2 мм. Рейка, виготовлена з оцинкованої сталі є оптимальним варіантом, виходячи з ціни і якості. Довжина від 1-6 м. п. Виготовляється за кресленнями замовника. Є прямокутним профіль різних розмірів. Можуть бути з отворами і поздовжніми канавками. Ширина і товщина сушильної рейки розраховується так, щоб використовувати мінімальну товщину металу і розміри. В результаті виходить виріб (сушильна рейка) з високою точністю і захистом від навантажень. Компанія Монтаж-Профіль допоможе Вам модернізувати обладнання з мінімальними затратами часу і грошових коштів.

Сушильна рейка