На сьогоднішній день, сонячна енергетика являє собою один з найкращих замінників традиційних способів отримання електроенергії. А завдяки своїй екологічній чистоті і доступності, є цілком реальним варіантом для встановлення на даху або земельній ділянці будь-якого домогосподарства. Основу сонячної електростанції формують сонячні панелі та інвертор напруги. Вони дозволяють отримати електроенергію з сонячних променів та перетворити її на підходящу для електроприладів, зі змінною напругою 220В. 

Найбільш масове застосування сталевих оцинкованих монтажних профілів  – це несучі профілі при монтажі (solar) фотоелектричних модулів наземних станцій, паралельної покрівлі або в складі баластних покрівельних систем. При використанні спеціалізованої фурнітури: болт-шурупів, молоткових гайок з полімерними вкладишами, C профіль, Z профіль, U профіль, L профіль, Ω подібних профілів при монтажі сонячних панелей на покрівлю.

Процес проектування сонячних електростанцій – найвідповідальніша частина в реалізації проекту, в якій враховуються багато чинників: розташування ділянки, наявність на ділянці інженерних мереж, пропускна здатність електричної мережі, можливі затінення.

Профіль для сонячних систем (Solar System) від компанії “Монтаж-профіль” – це найкраще поєднання ціни та якості. А великий вибір різних конструкторських технічних рішень, дозволить реалізувати виконання проекту будь-якої складності.

В нас Ви зможете замовити і купити все необхідне для встановлення сонячних батарей на похилий дах, плоский дах, встановити сонячні батареї на землю. Зробимо необхідну кількість профілю відповідно до проекту.

Компанія Монтаж-Профіль виготовляє необхідну кількість профілю відповідно до проекту. Ми приймаємо замовлення і займаємося доставкою продукції по Західній Україні.  Ми чекаємо на Вас у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Хмельницькому, Рівне, Луцьку, Мукачево, Ужгороді…

ПОРІВНЯЛЬНІ ПАРАМЕТРИ ДОВГОВІЧНОСТІ ПОКРИТТЯ ДО ПОЯВИ КОРОЗІЇ

Позначення+Z140+Z275+Z800
Метод нанесенняна рулон сировинина рулон сировинина готовий виріб
Товщина мкм/сторона102055
Маса (г/м2)140275800
Зовнішні умови (Років)5-1510-2530-50
В середині приміщення (Років)10-2015-3550-100

Номенклатура профілів для монтажу сонячних систем

Профіль для сонячних систем
Симетричний:
А,B : 8…125
Асиметричний:
А: 14…300
B: 8…85»

Кутник. С – образний асиметричний профіль

Поздовжні і поперечні укосіни. Інверторні балки і інші додаткові елементи конструкції.

П Профіль для сонячних систем
Симетричний:
А: 14…300
B: 8…85
Асиметричний:
А: 14…300
B: 8…85
C: 6…25

П – образний профіль

Поздовжні і поперечні укосіни, прогони, і інші додаткові елементи конструкції.

С Профіль для сонячних систем

А: 14…300
B: 8…85
C: 6…25

С – образний профіль

Найбільш універсальний профіль. З нього може бути виготовлений будь-який елемент конструкції системи кріплення: опори, крокви, прогони, укосіни і інші додаткові елементи конструкції.

Сігма Профіль для сонячних систем

А: 14…300
B: 8…85
C: 6…25

Σ – образний (Сігма) профіль

Рідко використовується, так як незручний при перфорації і кріпленні, однак перевершує відповідний С-подібний профіль в ролі опор.

Z прогін для сонячних систем

А: 14…300
B: 8…46
C: 6…25

Z – образний профіль

Прогони, укосіни, додаткові елементи конструкції. Використовується рідко, так як незручний при перфорації і поступається посиленому варіанту.

Z профіль для сонячних систем

А: 14…250
B: 8…46
C: 8…40
C: 6…25

Z – образний посилений профіль

Крокви, прогони. У конструкціях систем кріплення сонячних систем використовується не часто, так як незручний при перфорації і, як правило, поступається за якістю С-образному профілю.

Омега профіль для сонячних систем

А: 14…250
B: 10, 20, 30
C: 6…125

Ω – образний (Омега) профіль

Перевершує за всіма якостями С-подібний профіль в ролі прогонів, однак непопулярний, так як асортимент даних профілів слабо розвинений. Однак ми можемо поставляти будь-які його типорозміри.