гіпсокартонний профіль

Профіль для гіпсокартону високої якості – купити у Львові

Гіпсокартонний профіль

Компанія Монтаж-Профіль виготовляє профілі для гіпсокартону методом холодного прокату з металу товщиною 0,4 – 0,6 мм з цинковим антикорозійним покриттям. Стандартна довжина 3 та 4 м. Є можливість виготовити під ваше замовлення індивідуальну довжину продукції.

Різновиди профілів для гіпсокартону:
Направляючі (Профіль UD та профіль UW) – кріпляться безпосередньо до несучих елементів будівель і споруд: стін, стель, колон, підлоги. Використовуються в якості горизонтальних і вертикальних направляючих елементів, які вставляються в стійку профілю. Можуть бути з отворами під кріпильні елементи;
Стійкові (Профіль CW та профіль CD) – використовуються в якості несучих елементів для гіпсокартонних листів. Сприймають і розподіляють основне навантаження просторових конструкцій. Вони вставляються в направляючі профілі відповідного розміру і кріпляться за допомогою шурупів.

Галузь застосування:
– Міжкімнатні перегородки (самонесучі простінки);
– Арки, відкоси в віконних і дверних отворах;
– Підвісні багаторівневі стелі;
– Фальш стіни (вирівнюють значні ухили і закривають будь-які дефекти звичайних стін);
– Ніші, полки, фальш колони та інші декоративні елементи інтер’єру.

Переваги використання:
Застосовуючи спеціальні металеві профілю, як майстер, так і кінцевий споживач, отримує більше переваг, ніж використовуючи дерев’яні будівельні матеріали.

Купити або замовити профіль у Львові CD UD UW CW  можна на нашій фірмі. В нас представлений повний асортимент профілів і супутніх товарів в широкій номенклатурі типорозмірів.

Пропонуємо співпрацю з будівельними бригадами і фірмами, що займаються ремонтом і оздоблювальними роботами.

Ми пропонуємо власного виробництва продукцію – доступна ціна профілю для гіпсокартону поєднується з його високою якістю і надійністю. Постійно діють гнучкі знижки !!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.