Будівельний профіль.

Будівельний профіль високої якості у Львові

С Профіль (ЛСТК) будівельний профіль

Технологія легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) – сучасна каркасна технологія будівництва малоповерхових будівель, що вже завоювала міцні позиції в Західній Європі і активно розвивається в Україні.

Суть технології ЛСТК полягає в використанні конструкцій, виготовлених з легких сталевих оцинкованих профілів, будівельний профіль, шарнірно з’єднаних між собою за допомогою болтів, заклепок або самонарізи.

В якості основних несучих профілів каркаса стінових панелей і покрівельних ферм компанія «Монтаж Профіль» пропонує направляючі П-образні і стійку С-образні будівельні профілі різних перетинів. Для фасадів і покрівельних прогонів служать Ω і Z – образні будівельні профілі. Для організації зав’язків каркаса добре підходять кутники.

Будівельний профіль може застосовуватися в якості самостійних несучих каркасів малоповерхових будівель, а також як їх частина в поєднанні з традиційними технологіями будівництва з класичних сталевих або залізобетонних конструкцій. Застосування ЛСТК замість традиційних конструкцій – із залізобетону, цегли, дерева або сталевого прокату – дає значний економічний ефект завдяки зниженню навантажень від власної ваги; зменшення транспортних витрат і трудовитрат при монтажі; скорочення термінів будівництва без застосування вантажопідйомної техніки.

Область застосування будівельного профілю:

  • Будівництво житла – котеджі, малоповерхові зблоковані споруди.
  • Будівництво комерційної нерухомості – торгові комплекси, супермаркети, кафе, павільйони, адміністративні будівлі, виробничі приміщення, сервісні автоцентри, автомийки, автозаправні станції, складські будівлі, готелі і ін.
  • Багатоповерхове будівництво – огороджувальні конструкції.
  • Реконструкція – мансарди, прибудови, надбудови та ін.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.