Порізка рулонів на штріпсиВиробнича компанія “Монтаж-профіль” пропонує  послугу по розпуску рулонів оцинкованої сталі: Подовжня різка рулонів (рулонного прокату на штрипс-стрічка) та поперечна різка рулонів (рулонного прокату – лист)

Здійснюємо подовжню і поперечну різку таких матеріалів: різка оцинкованої сталі товщиною 0,4-2 мм. Різка оцинкованої сталі з полімерним покриттям товщиною 0,35-1,2 мм. Різка сталі без покриття товщиною 0,4-2 мм.

Характеристики матеріалу для поздовжнього й поперечного різання: максимальна вага рулону до 10 т. Ширина рулону до 1250 мм. Внутрішній діаметр рулону 500-600 мм.

Різка здійснюється як з власної сировини, так і з матеріалу замовника. Досвідчені співробітники нашої компанії забезпечать повну відповідність готової продукції технічним завданням замовника. Додатково Ви можете замовити послугу нанесення поліетиленової плівки для захисту металевих виробів при транспортуванні і монтажі.
 

Переваги:

  • власні виробничі потужності дозволяють скоротити терміни виготовлення і знизити вартість замовлення, зберігаючи якість на вищому рівні;
  • прямі поставки оцинкованого металопрокату з заводів дозволяють виробляти продукцію за найбільш прийнятними для Вас цінами;
  • великий складський запас дозволяє без зайвих витрат часу і коштів оформити замовлення і отримати практично весь спектр матеріалів і
    комплектуючих;
  • професіоналізм і багаторічний досвід наших співробітників дозволяє оперативно обробляти і виконувати заявку на виготовлення виробів, як стандартних, так і не типових якісно і у прийнятні терміни.