Лотки для теплиць

Лотки для теплиць

Лотки для теплиць – компанія Монтаж-Профіль розробляє і виготовляє профіль в формі тепличного лотка з оцинкованої сталі з полімерним покриттям товщиною 0.5 – 2.0 мм, що застосовується в тепличному господарстві при вирощуванні культур за технологією “гідропоніка”.

Лотки для теплиць можуть бути виготовлені як в нас (довжина до 13 м), які легко відправити на далекі відстані, так і з цілісного листа металу з формуванням на місці.

Формування тепличних лотків для гідропонного вирощування культур безпосередньо на Вашому об’єкті, за допомогою унікального мобільного станка для профілювання, незважаючи на вартість доставки обладнання, дозволяє отримати цілісну деталь без будь-яких швів або сполук, що дає можливість повністю збирати всю стічну воду без ризику її витоку.

Терміни будівництва всієї опорної системи теж істотно скорочуються, так як лотки формуються під необхідну довжину і повинні бути тільки встановлені в потрібному місці. Також можливо виготовлення лотків  для теплиць по кресленнях замовника.

Лотки для теплиць – вирощування квіткової-ягідної-овочевої культури